x
Hata
  • Besleme verisi yükleme hatası.

Üniversitede Part Time İş

Selçuk Üniversitesi'nde ihtiyaç sahibi öğrencilere derslerinden arta kalan zamanlarında okul kapsamında çalışma fırsatı veriliyor.

Devamını oku...

Rektör İsyanda!

Hakkari Üniversitesi (HÜ) Rektörü Prof. Dr. İbrahim Belenli, 55 öğretim üyesi için ilan verdiklerini ancak 2 öğretim üyesinin geldiğini söyledi.

Devamını oku...

Yıllık $300'a Avrupa'da Üniversite

Artık her şey bir sınav… Ancak yine de bizi en çok strese sokan yıllarca hazırlanılan YGS sınavı. YGS'den bunalanlara Türkiye'nin 6 ilinde sınavsız eğitim olanağı sunacak olan 22 ülkenin üniversiteleri 17. IEFT Yurtdışı Eğitim fuarlarında bir araya gelecek.

Devamını oku...

Yeni 7 Üniversite

Ankara, Bursa, İstanbul, İzmir, Konya, Kayseri ve Erzurum'da yeni devlet üniversiteleri kurulmasını öngören kanun tasarısı TBMM Başkanlığına sunuldu.

Devamını oku...

YDÜ Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi

Lefkoşa'daki Yakın Doğu Üniversitesi'nin (YDÜ), hasta kabulüne hazırlanan Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi bugün basına tanıtıldı.

Devamını oku...

Bir Kök Hücre Laboratuvarı Daha

Kocaeli ve Hacettepe Üniversitesi'nden sonra Malatya İnönü Üniversitesi'nde kök hücre laboratuvarı kurulması için çalışmalara başlandı.

Devamını oku...

ODTÜ'de İklim Değişiklikleri Tartışıldı

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Toplum ve Bilim Merkezi, British Council ve Birleşmiş Milletler ortaklığıyla "İklim Meydanı" başlıklı panel gerçekleştirildi.

Devamını oku...

İTÜ'de Yeni Bölümler Açıldı

İstanbul Teknik Üniversitesinde (İTÜ) yeni bir fakülte, bir enstitü ile yüksek lisans ve doktora programları açıldı.

Devamını oku...

Her Bütçeye Sınavsız Üniversite

Yurtdışında Üniversite okumak; ya çok pahalı ya çok zahmetli ya da beni almazlar ki zaten, çok araştırmak lazım, sonra giderim, nasıl başvuru yapılır ki şimdi, bürokratik işleri çok uzun diye geçiştirdiğimiz seçeneklerimiz arasında yer alır.

Devamını oku...

İnönü Çocuk Üniversitesi Kurulacak

Yetenekli çocukların yetiştirilmesi için İnönü Üniversitesi Üstün Yetenekliler Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi'nin alt birimi olarak İnönü Çocuk Üniversitesi kurulacak.

Devamını oku...

MezunTV - A'dan Z'ye Eğitim

www.101binaryoptions.com/binary-options-with-bitcoin/

Узнайте про полезный веб портал со статьями про пластика кончика носа.
www.xn--80aaahqpcuvhvipz6j.com.ua/