x

SBS için İlginç İddia

Özürlü statüsündeki Hiperaktivite rahatsızlığı olan öğrencilerin puanlamalarının 3 yıldır hatalı hesaplandığı açıklandı.

Devamını oku...

KPSS’de Sorular Çalındı İddiası

Üniversite sınavında art arda yaşanan hataların ardından bu kez de KPSS'de soruların çalındığı iddia edildi. Yüzbinlerce kişi sonuçlara itiraz etti.

Devamını oku...

İş Garantili Kursa Sadece 19 Kişi Başvurdu

İşsizliğin Türkiye ortalamalarının üzerinde seyrettiği İzmir'de bir konfeksiyon firması Türkiye İş Kurumu ile birlikte iş garantili kurs açtı.

Devamını oku...

Harvard Üniversitesi'nden Yahudi Lobisine Şok

Dünyaca ünlü Harvard Üniversitesi'nin 35 milyar dolarlık varlığını yöneten okul fonu, İsrail şirketlerine yaptığı yatırıma son verdi. Yerine Türk bonosu aldı. ABD'deki Yahudi lobisi tepki gösterdi.

Devamını oku...

Dershane Ücretleri Zamlandı

Son üç yıldır zam yapılmayan dershane ücretleri, bu yıl yüzde 10 oranında arttı. 2010-2011 eğitim öğretim yılında liseye ve üniversiteye giriş sınavları için bir öğrencinin dershane ücreti ise ortalama 2 bin lira oldu.

Devamını oku...

Yaşam Standardı En İyi Olan Ülke Finlandiya

ABD dergisi Newsweek'in dünya ülkeleri arasında yaptığı araştırmaya göre, Finlandiya yaşam kalitesinin en yüksek olduğu ülke.

Devamını oku...

Amerikan İş İstatistikleri Bürosu En Gözde Meslekleri Açıkladı!

Amerikan İş İstatistikleri Bürosu'nun ABD'de son dönemdeki işe alım ve maaşlarla ilgili yaptığı araştırmada son yılların en gözde mesleklerini belirledi...

Devamını oku...

Vakıfbank 1000 Kişiyi İşe Alacak

Vakıfbank Genel Müdürü Kalkan, Eylül ayında yeni bir sınav sürecini başlatacaklarını, İstanbul'a taşınmayla da bağlantılı olmak üzere 600 ile 1000 kişiyi daha işe alabileceklerini söyledi.

Devamını oku...

Hazine, 40 Uzman Yardımcısı Alacak

Hazine Müsteşarlığı'nın sınavı 16 Ekim'de düzenlenecek. KPSS'de belli limiti aşan adaylar arasında gerçekleştirilecek sınava başvurular, 23 Ağustos-7 Eylül tarihleri arasında kabul edilecek.    

Devamını oku...

1.250 Kişiye İş Müjdesi!

Ziraat Bankası Genel Müdürü Can Akın Çağlar, Eylül veya Ekim ayında sınavla 1.250 kişiyi işe alacaklarını, sınavın bankanın şubelerinde, personelin çalıştığı ekranlarda yapılacağını kaydetti.

Devamını oku...

MezunTV - A'dan Z'ye Eğitim

  • Bu yıl ikincisi düzenlenen Amerika’da Eğitim Fuarı, 16 Ocak 2018 Salı günü Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Güney Kampüsü’nde ABD’de eğitim almak isteyen öğrencilere ve velilerine kapılarını açtı.

  • Mezun Group Yönetim Kurulu Başkanı ve VR Masters CEO’su Ali C. Hantal, Bloomberg TV Çıkış Yolu programında Sami Altınkaya’nın konuğu oldu.

  • Okul ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

У нашей организации классный сайт с информацией про Поворотный кулак www.alex-car.com.ua/
https://akkumulyatory.net

бюро переводов украина