x

Pasaport 62.5 Liraya Çıktı, Yıllık Bedel 117 Lira Oldu

Yeni yılda geçen ekim ayı enflasyonuna göre artması beklenen maktu damga vergisi ve maktu harçlar yüzde 10.2 yerine yüzde 15 oranında artırıldı.

Devamını oku...

YGS'ye Başvuru Tarihleri Değişti

Yükseköğretime Geçiş Sınavı'na (YGS) başvuru tarihlerini daha önce 26 Aralık 2011-6 Ocak 2012 olarak duyuran ÖSYM, bunu 3-13 Ocak 2012 olarak değiştirdi.

Devamını oku...

Model European Union 2012'ye başvurmak için son 5 gün!!!

Model European Union 2012 projesi tüm Avrupa’dan 180 genci 24-31 Mart 2012 arasında Strazburg’daki Avrupa Parlamentosu’nda bir kez daha bir araya getiriyor.

Devamını oku...

Sakıp Sabancı Uluslararası Araştırma Ödülü

Sakıp Sabancı Uluslararası Araştırma Ödülü, her yıl olduğu gibi bu yılda en iyi araştırma makalesi yarışmasına başvurularını bekliyor.

Devamını oku...

İngiltere - Türkiye Yüksek Öğrenim Bilgi Ortaklığı Programı

İngiltere - Türkiye Yüksek Öğrenim Bilgi Ortaklığı Programı için başvuru alımları başladı.

Devamını oku...

Bilim Merkezi Kış Bilim Okulu Başlıyor!

Bilim Merkezi’nde 7-13 yaş arası çocuklara yönelik olarak düzenlenen Kış Bilim Okulu programı bu yıl 23 Ocak - 3 Şubat 2012 tarihleri arasında gerçekleşiyor.

Devamını oku...

Amerikan Matematik Ödülü Özge'nin

ABD'de her yıl düzenlenen ve bu yıl 90 ülkeden 160 bin öğrencinin katıldığı dev matematik yarışmasını İzmir'den Özge Ötleş kazandı.

Devamını oku...

ABD İstanbul Başkonsolosluğu Personel Arıyor

ABD İstanbul Başkonsolosluğu, vize departmanında (göçmen olmayan) dolandırıcılık / sahte evrak takibinde görevlendirmek üzere personel alınacağını duyurdu.

Devamını oku...

Yabancı Doktora Dil Barajı

Yasa değişikliğiyle Türkiye'de çalışmalarının önü açılan yabancı doktor ve hemşirelerin önce diploma denkliği almaları ve Türkçe dil barajını aşmaları gerekecek.

Devamını oku...

'Megist' Kişisel Gelişim Fuarı Kapılarını Açtı

Genç nüfusuyla dünyanın ilgi odağı olan Türkiye'de ilk kez kişisel gelişim ve mesleki eğitim fuarı gerçekleştiriliyor.

Devamını oku...

MezunTV - A'dan Z'ye Eğitim

  • Bu yıl ikincisi düzenlenen Amerika’da Eğitim Fuarı, 16 Ocak 2018 Salı günü Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Güney Kampüsü’nde ABD’de eğitim almak isteyen öğrencilere ve velilerine kapılarını açtı.

  • Mezun Group Yönetim Kurulu Başkanı ve VR Masters CEO’su Ali C. Hantal, Bloomberg TV Çıkış Yolu programında Sami Altınkaya’nın konuğu oldu.

  • Okul ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

обращайтесь

bestseller.reviews

http://maxformer.com